Aktualności

Program oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych

Informujemy, że od 13.03.2017 r. rozpoczął się program oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie. Spotkania grupy korekcyjno-edukacyjnej odbywają się w raz w tygodniu w sali Punktu Interwencyjno-Mediacyjnego przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie.

Trwa rekrutacja – Moja przyszłość Moja sprawa

Trwa rekrutacja do projektu pn. „Moja przyszłość Moja sprawa” realizowanego przez Powiat Choszczeński/ Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt daje możliwość rozwoju umiejętności społecznych w celu poprawnego, aktywnego i świadomego konsekwencji udziału

Tydzień pomocy ofiarom przestępstw

W ramach obchodów „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw” od 20 lutego do 25 lutego 2017 r. pełniliśmy dyżur udzielając informacji dla osób pokrzywdzonych przestępstwem.

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pracownicy PCPR przy stoisku podczas WOŚP

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie już od kilku lat wspiera ogólnopolską akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 15.01.2017 r. nasi pracownicy podobnie jak w zeszłym roku przygotowali stoisko z własnoręcznymi wypiekami, losami i balonami dla dzieci. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, ponieważ zebraliśmy kwotę: 807,74 zł + 180 szt.

Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Choszcznie informuje iż od 1 stycznia 2017 roku Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie czynny jest przez całą dobę Aktualny numer to 800 120 002. Szczegółowe informacje na stronie Ogólnopolskie Pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie “NIEBIESKA LINIA“